Maqin per qajren e druve

Shitet nga: ramadan hajdini 31 Tet 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Maqin është në gjendje të shkëlqyer është me rrymë dhe fuqia hidrolike 5 ton. Çmim sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim