Maqin per tatu

Shitet nga: kreshniku 06 Pri 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes maqinen per tatu te re ardh nga gjermania me te gjitha mjetet e duhara.ka plus dy maqina rezerv me 50gjilpera dhe ngjyra.mumci ndrrime me naj telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim