Maqina Per Auto Larje

Shitet nga: xxxxxxxxx 03 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Maqinat Maqinat Jan Ne Gjendje Te Rregullt Maqinat Jan Ne Gjendje Te rregullt : Maqina Per Larje Te Kerrve Pompa E Shampunit Kompresori Dhe Maqina per Nxjerrje Te Gomave Te Gjitha I Shes Me Nje Qmim Te Volitshum

Arsyja Per Se I Shes Osht Se Nuk Punoj Me To MA

Nese Doni Informata Te Metujshme Rreth Maqinave Kontaktoni Ne Nr : 044623748 Ose Ne Viber +37744623748
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim