Maqina per xhampera

Shitet nga: vedat 05 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet maqina per xhampera shum pak e perdorur manual dhe me motor me tegjitha mjetet percjellsese e firmes brother per me shum konaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim