Maqinat e shamponave

Shitet nga: Osman 06 Mar 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten maqinat per prodhimin e shamponave maqinat kan ardhur nga Gjermania dhe Jane ne gjendje te mire Pune maqinat Cmimi e kan 10,000 euro mundesi ndrrimi me vetur pot me cmime reale dhe pa hipotek info : 044/049 70 24 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim