Maqine per prerjen e tullave

Shitet nga: skender 28 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet maqina e tullave motorrin e ka 2500 rrrotullime ne minut mundeni me pre tulla te bardha dhe te kuqe i ka disa mundesi qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim