Maqine sheqeri

Shitet nga: nuhi 10 Pri 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
maqine per paketim sheqeri automatike 20 kg per ore
ne gjendje te mire fnksionale mund te perdoret edhe per paketime te tjera te zarzavateve
tel dhe viber 049 35 66 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim