Metabo spa 1200 pastrus i ajrit per monterat e ..

Shitet nga: muhamet 17 Pri 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Metabo spa 1200 pastrus per pastrimin e bykut per zdruktari i pershtatshem dhe per teren per ata qka shtrojn parket dhe llaminat mundsi lidje me disa maqina nikosisht i ri o dhez disa her sa me e testue
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim