Mikser per perpunimin e mishit

Shitet nga: Bujar 01 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Mikserin i cili mund te perdoret per perpunimin e mishit dhe brumit, sasia e brumit e cila mund te perdoret ne mikser eshte 200 kg,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim