Mikser qe perzin lepak glet fasada etj

Shitet nga: sami 04 Krr 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes ose ndrroj maqinen qe ban perzimjen e te gjitha matrialeve te thata qka jan ne thas si lepak glet fasada etj... maqina asht e re e pa perdorne prodhim i vitit 2012 shes me qmim te arsyshem maqina ka dhe hauben per me u lidh me sillos. e ndrroj me qka do qe me konvenon perparsi matrial per suvatim ose ndertimor skele te jashtme mjete pune ose naj kerr per pun ose familjar ose me naj maqin te mallterit G4 nr.044215092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim