Mini-Skarë (Skarë e vogël)

Shitet nga: Enis 04 Mar 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   3,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet mini-skara e cila mund të përdoret për kamping dhe për nevoja tjera.

Ajo vjen e paketuar ashtu si në foto me gjithsejt 8 katrora për ndezje.

Telefonatat pranohen pas orës 17:00 kurse në viber mund të shkruani në çdo kohë!

Kanë mbetur dikun 20 copë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim