Motor i dyerve dhe reflektorë

Shitet nga: Viktor 14 Shk 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet motor i dyerve te jashtme deri ne 350kg pa telekomanf i perdorur por ne gjendje te rregullt dhe 7 reflektore te medhenj dhe nje i vogel poashtu ne gjendje te rregullt vetem dritat nuk i kan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim