Motori per dru

Shitet nga: Shefik 16 Dhj 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Eshte pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte.

Kontakt: 049 244 567 (viber & whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim