Motorr Hatz2G40 diesel

Shitet nga: Cimi 11 Mar 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Motorr Hatz 2G40 diesel
2500 rrotullime/minutë
viti 1996 2 klipa
650 orë pune
ndezja me anllaser

Gjithashtu kemi edhe motorra DEUTZ 2 klipa me ajr
F2l511 dhe A2l914 si dhe pjesë rezerve

Motorra fyrean Hatz Deutz me 1 klip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim