Motorra per dyer te garazha - garazh

Shitet nga: Gezim 12 Tet 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Motorra per dyer te garazhave.Dyerve mbeshtjellese.
Jan prodhim Italian .dhe nje cilsie shum te Lart.
Posedon bllokad termike(nderpritet nese Mbinxehet)
Posedon bllokad magnetike(nuk lejon deren te bie posht)
APRIMATIC
Viber:+38649541432


tags: garazh . garazhave . dyer . dyr . der.dera.dere.lokal.oborr.otor.motorr.mator.matorr.rreshqit.rreshqits.garazha.garazhes.garazhd.aprimatik.mbeshtjells.panel.panell.sendwiq.senwich.sendwich.dritare.dritareve.pvc.alumin.hekur.hekurit.plastik.plastike.termo.termopan.argon.alumin.aluminit.hekurit.rrotullues.rrotulluese.goma.gom.guma.gum.vetur.ker.gold.audi.bmw.mercedes.kombi.kamion.transportues.transporter.sprinter.plastike.plastikes.profil.profila.rolling.gates.gate.dor.dors.garden.izolues.izolim.izolimit.maqin.maqina.pelet.qymyr.dru.peletit.qepeni.golf.iphone.samsung.sony.lcd.led.kamionet.automatike.automatic.doors.dors.automatik.oborre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim