NIVELIZIME TE DYSHEMEVE

Shitet nga: fatmir Sot 06:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
ofrojm keto sherbime izolimin me kondor dhe nivelizimin podrumave garazhave te shtepiave lokaleve banesave te ndryshme me qmime te volitshme me materijal tonin ose te juajin bejm shitjen stiropollit fije sintetike rreth cement najllon me qmime ma te lira garantoj cilsi korrektsi per gjdo informat na kontaktoni ne tel 045433020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim