Nxemje qendrore me naft

Shitet nga: prishtin 17 Shk 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Nxemje qendrore me naft e po sa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir dhe e pa perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim