Nxemje qendrore me vajra

Shitet nga: Alban 23 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Nxemje qendrore me vajra si naft ule etj. , nxemja osht ne gjendje shum te mir e po sa ardhur nga gjermania dhe e pa perdorur mund te kthehet edhe me dru ose qymyr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim