Nxemsen e perdorun me plin por e mir pa bo..

Shitet nga: nxemse me plin 18 Tet 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
shes nxemsen e perdorun me plin pa boc dhe pa pjesen nalt (pa saq nalt) per ma shum -049-149-334---
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim