PELLET PRESE ITALIANE 90 kW

Shitet nga: Hekuran 18 Shk 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pelet presa italiane 90 kW eshte prodhim i General Dies me kapacitet prej 500-700 kg/h .
Eshte e riparuar dhe e kompletuar me dozator dhe pano elektrike.
Prodhon pelet me kualitet te larte nga bredhi dhe nga ahu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim