PORTABLE MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE

Shitet nga: HYUMET 23 Krr 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhuesi makina propozoj PORTABLE MAKINERI PER PVC DYER DHE DRITARE Per kontakte me hollesisht ne dhe Prodhues: +359 878 371 922 skype:mumhum1 Per me shum informacione izitoni ne WEB SAJTIN: www.pvc-mashini.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim