Paisje per Frizer

Shitet nga: bujar 09 Jan 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten paisje per frizer\e..Nje karrige me pasqyr dhe me nje dollap,siq po shihet ne foto.,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim