Paisje per hoteleri Furra

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: gastro24 16 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shesim furra miksera skara shporeta me plin tavolin pune furra per pasticeri te gjitha paisjet per gastronomi pranoj edhe me porosi te gjitath paisjet i inportojm nga italia dhe te gjithat kan garancijon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim