Paper Cutter - Prerese e letrave

Shitet nga: Etrit 03 Nën 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Formati B1. Ne gjendje te rregullt dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim