Pomp e ujit

Shitet nga: Dugi 25 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes pompen e ujit Villo e pa perdorne eshte e kompletuar me ene ekspanduse 150l dhe garancion dy vjet eshte e percjellur me te gjitha paisjet elektrike mbrojtese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim