Pompat per nxmje komplet soiq po shihn foto

Shitet nga: Pompa Per Nxemje 25 Jan 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten pompat per nxmje dhe ftofje te ri me gjith eletrik komplet siq po shihen foto per gjdo iformat kotakto Tel 044122089
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim