Prerse

Shitet nga: Meti 08 Pri 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiret presja per pllaka te qeramikes siq e shiheji eshe ne gjendje shum te mir dhe e paperdorune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim