Presa per ceva aloplast

Shitet nga: besniku 28 Shk 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Prishtinë
Shesh presen per presimin e cevav per uj sjells dhe nxemje qendrore aloplast vieg geberit e re pa perdor dhe e petshtatshme per pun koka i sillet ka kater dham ptesus me madhsi te ndryshme shiko numrat ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim