Presen per presim te letres ,plastikes dhe peshore

Shitet nga: Arben 10 Gsh 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Presa : esht e re e pa perdorur klipin shtyps e ka 10 ton ballin pas presimit e ben nga 50kg deri 350 kg .
Peshorja :
esht digjitale me rrym dhe bateri mbushse peshon deri ne 1000 kg te gjitha senet jan te pa perdorura te reja
PRES BLERES SERIOZ Nr kontakt ose Viber : +37744279173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim