Prishtinë

Shitet nga: Alinox 15 Tet 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Mbajtes te Xhamit per xham 8 dhe 10 mm
te rrafsht dhe Rethor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim