Qokolladirk e Keksave Ju ofrojm te gjitha llojet..

Shitet nga: M&M Metal 25 Nën 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Makine qi i lyn keksat me qokollad Krembananet etj .


"Perfaqsus per Kosov dhe Shqipri M&M Metal Vushtrri"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim