Reklama per biznese

Shitet nga: Reklama 26 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Reklama ndriquese te ndryshme per biznese, me madhesi deri ne 3-4 metra te gjata dhe te gjera 1 meter. Per me shum informata na kontaktoni ne numrin e telefonit 049-355-255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim