SALDUS -saldim me TIG> ALUMIN,-INOX,-GIZ(gust) etj

Shitet nga: FIDAN 09 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
saldoj te gjitha llojet e materjaleve me teknologjin me te persosur te saldimit : TIG, MIG(CO2),HARK ELEKTRIK . Me aparaturen me moderne dhe aparata me te persosur te teknologjis se fundit ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim