SHARR DORE ROTORAZER PER PRERJE PRECIZE

Shitet nga: LD SHOP ONLINE 24 Shk 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES SHARREN ROTORAZER ME 3 TEHA TE NDRYSHEM
PERDORET PER PRERJE PRECIZE TE PLLAKAVE LAMINATIT MERMERIT HEKURIT ETJ
KA QANTEN E VET DHE 3 TEHA TE NDRYSHEM

LB SHOP ONLINE
049733338 https://www.facebook.com/LDshopOnlinePrishtine?ref=bookmarksNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim