SHITET MAQINA E AUTOLARJES

Shitet nga: Maqina e autolarjes 29 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
MAQINA ESHTE E TIPIT "KARCHER" DHE ESHTE NE GJENDJE TE RREGULT,
-eshte trefazore

ÇMIMI: ME MARREVESHJE

TEL:044385416,049179607
e-mail: grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim