Servis HILTI BOSCH MAKITA

Shitet nga: gazmend 12 Shk 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
bejm shitjen dhe servisimin e mjeteve te punes si pah hilta brusalica agregat motorra burmashina rrastus e shum qka tjeter japim vegla pune me qira Bejm prerjen dhe shpuarjen e betonit ju mirpredim SH.T.P-GAZI Gjilan-Prishtin ingo:+37744922670..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim