Sharr - Ger 210 mm

Shitet nga: Sharr - Ger 210 mm 11 Maj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet sharra (geri) 1600 W , me diameter 210 mm me terheqje dhe prerje 65 x 200 mm .

Sharra eshte e pa perdorur shum e mir e ardhur nga Holanda .

Qmimi shum i volitshem : 120 euro

Mob. 049 - 327 310
Mob. 044 - 327 310
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim