Sharr per prerje PVC

Shitet nga: Ilir 11 Pri 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sharr per prerje te profilave PVC,prodhim Gjerman RAPID,100 programe digjitale dhe analoge,gjatesia 6.50m. Per ma shume info ju lutem na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim