Sharre

Shitet nga: agron mziu 10 Shk 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
sharra osht shum e rujtne dhe shum e sakt kthehet 45 shkall osht me ni teh edhe niveric nuk e qon cpirr ok un e kam perdor shum muni me prvu qdo dit oki 049210710 qmimi dikutohet flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim