Shes CNC per perpunimin e drurit dhe mobiljeve

Shitet nga: Valdet Bylykbashi 27 Maj 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
E shes CNC BIESSE ROVER 336 eshte ne gjendje shumë të mirë.
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim