Shes Makinen për punimin e tepihav dhe mbulojav .

Shitet nga: Ismail 20 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes makinën për punimin e tepihav dhe mbulojav .
Së bashku me makinen vjen edhe makina per qepjen e materialit .
Material për afro 20 Tepiha. Punimi i tepihav me dimenzion sipas dëshires
Mundsi ndrrimi , për më shum informata na kontaktoni në numrin 049 - 550 180.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim