Shes doka, Ela dhe i-ja

Shitet nga: Valon 08 Gsh 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes mjetet e punes. Ela ( te reja dhe te perdorura ), I-ja dhe doka. Pranoj ndrrim ndonje vetur.

Per info tel edhe viber: 044636334
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim