Shes makinen per qepje dhe qendisje Bagat 706

Shitet nga: Valdrini 31 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet makina per qepje dhe qendisje dhe shum funksione te tjera,eshte shum pak e perdorur.Makina eshte firma Bagat 706 visnja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim