Shes presen me gjatsi 2.20 me 1.25 , 4 klipa

Shitet nga: Tefik 22 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Si dhe pajisje tjera te zdrukthetarise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim