Shiten Skelet 9 € m2

Shitet nga: Haki 17 Gsh 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Skele afersisht 1200m2, skelet jane ne gjendje te mire dhe praktike per montim, dhe te sigurta per te kryer pune. Jane te kompletuara, bej dhe nderrim me vetur jo me te vjeter se 2007.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim