Shitet Kotlla me te gjith radiatorat

Shitet nga: Musa 02 Shk 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Kotlla me te gjith radiatorat.

Kotlla dhe 12 Radiatorat.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim