Shitet Presa hidraulike

Shitet nga: Shuajb 08 Nën 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Pres hidraulike e modelit Bosch,press eshte e ardh prej gjermonie dhe eshte shume pak e perdorur ne Kosove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim