Shitet komplet invertari me te gjitha paisjet

Shitet nga: Leo 19 Jan 00:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitetn te gjitha paisjet dhe komplet invertari per nje sallon bukurie siq po i shihni edhe ne foto jan vetem 6 muj te perdorura jan te ardhura nga zvicra qmim i diskutushem ka edhe foto tjera tpaisjeve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim