Shitet pompa e ujit

Shitet nga: Dugi 19 Mar 02:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet pumpa e ujit VILO trefazore me ene ekspanduse 150 l pompa osht e paperdorne dhe ka garancion 12muj ka edhe sistemin mbrojtes elektrik eshte adekuate per vende ku shpenzohet sasi e madhe e ujit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim