Shitet urgjente makina e prodhimit te kockave

Shitet nga: albani 19 Shk 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
makina eshte ne gjendje te punes dhe eshte e re ka nji kapacitet prej 100m2 ne tete ore pune
ka mundesi edhe ndrrime me matrial ndertimore ose veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim